Tuesday, 25-06-2024

Робота в особистому кабінеті

Особистий кабінет користувача компанії «Дикий Сад» тепер має оновлений інтерфейс, зручний для роботи з комп'ютера, планшета або телефона. Інтерфейс особистого кабінету спроєктований таким чином, що він адаптується до розмірів екрану.

Для того, щоб зайти в особистий кабінет користувача зайдіть на наш сайт www.wildpark.net і натисніть на посилання "Особ кабінет" в правому верхньому кутку. Після переходу занесіть адресу особистого кабінету в Вибране (Закладки) для більш зручного переходу.

Увага! Вхід в особистий кабінет користувача може здійснюватися виключно з мережі компанії "Дикий сад"! Зміна налаштувань можлива лише на логіні з яким встановлено підключення до мережі Інтернет!

Введіть Ваш логін, пароль і натисніть Ok. Логін (ім'я користувача) - це ім'я, вибране Вами при реєстрації, пароль - Ваш пароль для входу в особистий кабінет. Логін повинен бути написаний малими символами, без знака @ і без імені домена (mksat.net). При введенні пароля необхідно дотримуватися відмінності в написанні ВЕЛИКИХ і малих символів.

Увага! Паролі на вхід у мережу Інтернет і на вхід в особистий кабінет можуть бути різними!

Після авторизації Ви потрапляєте до головної сторінки Вашого особистого кабінету. На головній сторінці знаходяться тільки найважливіші дані: поточний стан рахунку, Ваші анкетні дані, дані про тарифний пакет, а також можливість поповнити Ваш рахунок.

Інші можливості для керування сервісами та доступ до даних містить меню інтерфейсу. Щоб відкрити меню натисніть кнопку, яка знаходиться у верхньому лівому кутку екрану.

Оскільки інтерфейс новий, хочеться звернути увагу на деякі елементи, що мають важливу для Вас інформацію. Різні елементи пофарбовані у різні кольори:
Інформаційні блоки, які бажано прочитати.


Блок містить важливу інформацію щодо роботи з особистим кабінетом. Прочитайте уважно!


Цей інформаційний блок є обов'язковим для уважного ознайомлення! У разі невиконання цієї вимоги Ви можете втратити доступ до мережі Інтернет!


Цей блок являє собою кнопку, після натискання якої Ви отримаєте більш детальну інформацію щодо послуги.


Елементи інтерфейсу особистого кабінету. Кнопка "стрілка" - посилання, при натисканні відкриється інформаційний блок з більш докладними даними (історія розрахунків, статистика дзвінків тощо). Кнопка "копіювання" копіює у буфер обміну текст, поруч з яким знаходиться (особовий рахунок). Кнопка "око" - перемикач, що робить видимим/приховує текст у полі паролю.

Дивіться також:
Заморозка тарифного пакета
Зміна пароля
Зміна тарифного плану
IP-телефонія
Налаштування сервісу DDNS