Tuesday, 25-06-2024

Зміна пароля

Якщо Ви вважаєте, що пароль для підключення до мережі Інтернет, на вхід до Вашого особистого кабінету або до Вашої електронної пошти (домен @mksat.net) відомий іншим особам - у Вас є можливіть змінити його. Для зміни пароля Вам необхідно зайти у особистий кабінет користувача, встановивши з'єднання з-під логіна, пароль якого Ви збираєтесь змінювати.

Увага! Паролі на вхід до мережі Інтернет, на вхід в особистий кабінет та на Вашу електронну пошту можуть бути різними! Логін зміні не підлягає!

Уважно прочитайте інформаційні блоки на цій сторінці! Оберіть який самий пароль Ви будете змінювати та натисніть відповідну кнопку.Увага! Після зміни паролю на доступ до мережі Інтернет Вам необхідно змінити пароль у налаштуваннях Вашого роутера! Після зміни пароля на поштову скриньку - Вам буде необхідно змінити пароль у Вашій поштовій програмі! Якщо Ви не впевнені, що зможете це зробити самостійно - не змінюйте пароль!

Введіть новий пароль у окні, що відкрилося. Повторіть введення пароля. Для того, щоб не допустити помилки при вводі пароля, Ви можете натиснути на знак - Ваш пароль стане видимий у полі вводу. Добре запам'ятайте новий пароль!
Натисніть кнопку "Зберегти"


Оператори кол-центру компанії "Дикий Сад" не виконують дій по зміни пароля. Всі дії виконуються самостійно користувачами зі свого особистого кабінету або у офісі компанії під час Вашого особистого візиту.

Дивіться також:
Робота в особистому кабінеті
Заморозка тарифного пакета
Зміна тарифного плану
IP-телефонія
Налаштування сервісу DDNS